top of page

VO EAGLEROCK Group

Public·82 members

Dinamo Ballkani drejtpërdrejt live 14 dhjetor 2023 Sporti


Cilën skuadër shihni favorite për titullin në Serinë A? · Inter · Milan · Juventus · Tjetër.


05/10/2023 21:07 Notat e lojtarëve, Ballkani 2-0 Dinamo Zagreb: Qëndrim Zyba dominoi mesfushën Lojtari me notën më të lartë në këtë ndeshje ishte mesfushori Qëndrim Zyba i cili u vlerësua me notën 7. 8 nga SofaScore. Lumbardh Dellova dhe Almir Kryeziu u vlerësuan me notën 7. 6 duke pasur po ashtu paraqitje fantastike. Te Dinamo vetëm Dino Peric me notën 7. 1 kishte notë kaluese nga kroatët. Ballkani 2-0 Dinamo Zagreb, çfarë ndodhi minutë pas minuteBallkani ka marr fitore të madhe ndaj Dinamo Zagreb me rezultat 2-0 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. 05/10/2023 22:32 Situata e grupit të Ballkanit: A kanë gjasa djemtë e Ilir Dajës të kalojnë tutje? Ballkani ka marr fitore e parë në grupeve të Ligës së Konferencës, duke mposhtur Dinamo Zagreb me rezultat 2-0. Foot en direct - tous les scores et résultats match de football liveLa suite après cette publicité La suite après cette publicité Foot en direct Foot Direct vous propose chaque jour de suivre en direct le match de football de votre choix. Choisissez votre club de foot préféré ou votre championnat national favori et suivez une retransmission en direct live. But et buteurs Carton rouge / jaune Composition d'équipe Remplacements Statistiques avancés pour vos paris sportifs La nouvelle saison de foot commence, suivez tous les matchs d'aujourd'hui en direct sur votre site web foot-direct. com. Après un début de saison compliqué, les parisiens montent en puissance, et il va être difficile pour Marseille, Lyon ou Lille de reprendre le titre au PSG. Miss Black Internati Group 4 tet 2023 — [LIVE SPORT]@@@]] Ballkani Dinamo Zagreb transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 tetor 2023 Kampionët e Kosovës janë pjesë e Grupit C, ... [TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana [TV DREJTPËRDREJT@@] Erzeni Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 17 shtator 2023 2023. (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 (TV ... Dinamo Zagreb Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat Dinamo Zagreb do të luajë ndeshjen e tij të rradhës në 2023/10/05 UTC kundër FC Ballkani në . Kur të fillojë ndeshja, ju do të jeni në gjendje të ndiqni FC ... ‘Timonieri’ Daja udhëhoqi Ballkanin edhe në fitoren historike ndaj Dinamos Zagrebit me rezultat 2-0 në “Fadil Vokrri”. 05/10/2023 22:26 Zyba: Kemi lojtarë shumë cilësorë dhe shpresojmë t’i arrijmë objektivat Njëri prej më të mirëve në fushë, Qëndrim Zyba ka thënë se Ballkani ka bërë ndeshje të madhe në fitoren ndaj Dinamo Zagrebit. Ballkani të enjten mbrëma fitoi 2-0 ndaj Dinamos së Zagrebit, ku Zyba dominoi në mesfushë. De son côté, si Barcelone est encore en pleine préparation, on se doute que le duel avec le Real Madrid sera le match dans le match. Le Bayern de Munich ou la Juventus de Turin semblent eux aussi favoris pour cette nouvelle saison. Les deux équipes se sont bien renforcées malgré le contexte, avec l'arrivée notamment de Leroy Sané et d'Arthur pour les turinois. En Angleterre, c'est encore et toujours l'incertitude entre les clubs qui dépensent le plus dans ce mercato. Manchester United ou City sont encore les plus gourmands. Chelsea et Liverpool jouent la continuité. Tous ces matchs, toute cette saison de foot sera en direct et nous espérons que notre service vous conviendra à tous. Résultat et score de match de foot en direct Vous souhaitez suivre en direct le score d'un match de foot? Ligue 1 en direct, championnat de foot étranger ou la ligue des champions? Quels sont les buts marqués et qui sont les attaquants qui ont marqué? Qui sera le meilleur buteur? Où en est le score du match à la minute près? Votre équipe est-elle toujours favorite? Quel est le résultat du match de foot que vous n'avez pas pu voir? Toutes les réponses à ces questions sont sur Foot Direct, le site spécialisé dans les résultats et score de foot en direct. Réglages Push favoris Être notifié par push Thème Thème sombre Langue Ajouter Foot Direct à l'écran d'accueil 1. Cliquez sur l'icône de partage 2. Puis, sur "Ajouter sur la page d'accueil" 3. Enfin validez en cliquant sur "Ajouter" Ajouter à l'écran d'accueil Foot Direct www. Almir Kryeziu dhe Wahid Hamidi ishin ata që i shënuan golat në këtë fitore historike të futbollit tonë. Këto janë tri pikët e para të Ballkanit në këtë fazë të grupeve, ku aktualisht janë në vendin e dytë me 3 pikë, aq sa ka edhe Dinamo Zagrebi që është i treti. Lexo lajmin e plotë… 05/10/2023 22:30 Trajneri i Dinamos, Jakirovic e konsideron humbjen ndaj Ballkanit si më të madhen në karrierë Trajneri i Dinamo Zagrebit, Sergej Jakirovic ka thënë se humbja ndaj Ballkanit me rezultat 2-0 ishte më e rënda në karrierë. Ai u i kërkoi falje gjithë Kroacisë dhe tifozëve dhe shtoi se ka marrë përgjegjësinë për këtë humbje. Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 1 nëntor 2023 Falas 31 tet 2023 — Ballkani drejtpërdrejt 21 drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022. [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre [[[transmetim i drejtpërdrejtë###]*]] Tirana Dinamo Batumi sCulture Conversations [TRANSMETIM TELEVIZIV] Larne Ballkani drejtpërdrejt live [[[TRANSMETIM> ... 05/10/2023 22:25 Armend Thaqi: Mposhtëm më të fortit e grupit, do të mundohemi të kalojmë tutje Mbrojtësi i krahut të djathtë, Armend Thaqi ka folur për fitoren e madhe të Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit. Skuadra e Ilir Dajës e mposhti klubin e madh kroat me rezultat 2-0 në ndeshjen e luajtur në Prishtinë që i takoi Grupit C të Ligës së Konferencës. 05/10/2023 21:13 Kryeziu pas fitores së Ballkanit: Dinamo ekip shumë i madh, e kemi merituar fitoren Sulmuesi anësor, Almir Kryeziu, shënoi golin e parë të Ballkanit në fitoren ndaj Dinamo Zagrebit me rezultat 2-0, në ndeshjen e dytë të Grupit C të Ligës së Konferencës. Ai pas ndeshjes tha se Ballkani ka fituar një ndeshje shumë të fortë, por është arritur falë trajnerit, stafit dhe bashkëlojtarëve. 05/10/2023 22:29 Mediat kroate ‘çmenden’ për humbjen e Dinamo Zagrebit: E quajnë turp të rëndë Ballkani ka marr fitore të madhe ndaj Dinamo Zagreb me rezultat 2-0 në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës. Kjo humbje nuk është pritur aspak mirë nga mediat kroate që ishin në numër të madh të pranishme në “Fadil Vokrri”. 05/10/2023 22:27 Ilir Daja pas fitores ndaj Dinamo Zagrebit: Djemtë kanë shumë elemente pozitive, karakter dhe janë fitues Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka folur pas ndeshjes, duke i dhënë të gjitha meritat lojtarëve të tij për shpirtin dhe karakterin e treguar. Thrive Autism Coachi Group [HD LIVE>>>>] Ludogorets Ballkani shiko live 19 korrik drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page