VO EAGLEROCK Group

Public·108 members

Лудогорец Норшелан на живо 14 декември 2023

(ПОТОК НА ЖИВО=) Лудогорец Разград Норшелан гледай напълно безплатно 14/12/2023 30.11.2023 г. — ЦСКА Черно море гледай напълно безп | My ...

Лудогорец организира добра атака, като Кайо Видал получи на границата на наказателното поле, но ударът му прелетя над напречната греда. В края на първата част Осман отново демонстрира добра индивидуална техника, като накрая стреля с хубав шут, но той премина над вратата. В добавеното време на първото полувреме Лудогорец организира добра атака, при която Пьотровски навлезе в наказателното поле и намери Шуяр, но ударът на последния бе слаб и попадна право в ръцете на Хансен. В 53-а минута Бернард Текпетей показа самочувствие и опита късмета си от разстояние, но Хансен внимаваше и успя да избие. Десетина минути след това Нордселанд организира опасна атака отляво, като Осман навлезе в наказателното поле и отклони към Ингвартсен, който опита с пета да вкара с едно докосване, но Падт успя страхотно да спаси и да откаже нападателя. В 31-а минута домакините изпълниха корнер отляво, а Йепе Цверков се извиси високо и надскочи персоналния си пазач, като насочи топката в далечния ъгъл на вратата, където никой не успя да реагира - 3:1 за Нордселанд. Само две минути по-късно Лудогорец допусна нова фрапантна грешка в защита, като няколко играчи в зелено не успяха да се ориентират в собственото наказателно поле, а топката достигна до Бенямин Нигрен, който нямаше проблеми да завърши на опразнената врата - 4:1 за Нордселанд. Лудогорец Славия гледате мача на живо в интернет 26 26.11.2023 г. — Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 [Онлайн] ЦСКА Ботев Враца гледате мача на живо05 25. 2023 Спартак Варна 2 - 1 [[спорт на живо ... "Лудогорец" разгромен 1:7 от датчани в Лигата на 5.10.2023 г. — Доминаторът в родния футбол през последните 12 години падаше с конфузното 1:4 от домакина "Норшелан" още малко след 30-ата минута, а през ... В 8-а минута Секо се реваншира на своя отбор, след като навлезе добре в противниковото наказателно поле, като бе фаулиран, а арбитърът посочи бялата точка. Оливие Вердон застана зад топката, като бе безпогрешен, изпращайки вратаря в грешния ъгъл - 1:1. Само три минути по-късно Серджио Падт направи огромна грешка, след като към него бе върната топка, а той се забави с нейното овладяване, като Ибрахим Осман го пресира и успя да го накара да сбърка, а нападателят отбеляза на опразнената врата - 2:1 за Нордселанд. Славия ЦСКА гледате мача на живо 5 декември 2023 5.12.2023 г. — Гледай онлайн Лудогорец - Славия на живо безплатно! Първа [ГЛЕДАМ! ] Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 2023) Мачове на отборите · ... Мач център | ПФК Лудогорец Статистика и информация за предстоящи и изминали срещи на Лудогорец и Лудогорец II. Нордселанд - Лудогорец, 7:1, (Развой на срещата по 5.10.2023 г. — Расмусен се възползва от нова грешка на "орлите" и направи срама за Лудогорец още по-голям. 74′. 6:1 за Нордселанд! Всички в Лудогорец със ... Нордселанд - Лудогорец, 7:1, (Развой на срещата по минути)90+4′ Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Парк "Право да мечтаеш", гр. Фарум (Дания) Зрители: 90+4′ КРАЙ НА МАЧА! 86′ СЕДМИ ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! Расмусен се възползва от нова грешка на "орлите" и направи срама за Лудогорец още по-голям. Лудогорец Славия гледай мача 27 ноември 2023 26.11.2023 г. — Норшелан Лудогорец гледай мача 05/10/2023 [[на живо]] Славия София Локо Лудогорец ЦСКА гледай напълно безплатно 28 Sportal Стана... 1786 02. [ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО=] Спартак Търнава Лудогорец 30.11.2023 г. — [ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО=] Спартак Търнава Лудогорец гледай на живо 30 ноември 2023 Спартак Търнава - Лудогорец ❱ 30.11.2023 ❱ Футбол ... [[[ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО>>]]] Лудогорец Норшелан PAUA Hair Company VIPs. Public·12 members · [[[ТЕЛЕВИЗИЯ НА ЖИВО>>]]] Лудогорец Норшелан гледаме по ТВ 14 декември · About. Welcome to the group! · Members. Кошмарна загуба на Лудогорец в ДанияЛудогорец претърпя изключително тежко поражение с 1:7 в гостуването си на Нордселанд във втори мач от груповата фаза на Лигата на конференциите. За "орлите" точен бе Оливие Вердон от дузпа, а за датския тим се разписаха Ибрахим Осман, Маркус Ингвартсен от дузпа, Йепе Цверков, Кристиан Расмусен, Бенямин Нигрен вкара два гола, а Сон си отбеляза автогол. Лудогорец не бе съсредоточен и допусна изключително голям брой неточност в дефанзивен план, като персоналните грешки на играчите бяха много. "Орлите" стартираха великолепно в турнира, тъй като в първия си мач разгромиха с 4:0 Спартак (Търнава) в Разград. Датачаните пък претърпяха тежко поражение с 1:3 срещу Фенербахче в Истанбул. Разградчани на този етап не могат да използват Антон Недялков, Динши Алмейда и Квадво Дуа, които все още се възстановяват от контузиите си. "Нордселанд е доста симпатичен отбор. Нордселанд - Лудогорец по ТВ: Къде да гледаме двубоя 5.10.2023 г. — Срещата Нордселанд - Лудогорец стартира точно в 22 часа. Ще може да я наблюдавате пряко по bTV Action, както и да я следите НА ЖИВО в Sportlive. 10′ ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! Ужасяваща грешка на Падт! Вратарят на Лудогорец не успя да овладее добре върната към него топка и я подари на дебнещия в непосредствена близост Осман, който се възползва отлично и вкара за 2:1. 8′ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вердон е точен за 1:1! 7′ Дузпа за Лудогорец след като грешникът при дузпата на Норселанд - Секо бе повален от съперник и съдията беше категоричен - 11-метров наказателен удар. 5′ 3′ ГОЛ ЗА НОРДСЕЛАНД! Маркус Ингвартсен е точен от бялата точка! 2′ Дузпа за домакините след игра с ръка на Секо след изпълнение на корнер! Ранен кошмар за "орлите"! 1′ ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА! НАЧАЛО НА МАЧА! Лудогорец гостува на датския Нордселанд във втората си среща от Група "H" на Лигата на конференциите. Двубоят на стадиона в град Фарум започва в 22:00 часа и ще бъде ръководен от Юджин Джая от Албания. Лудогорец Славия гледай на живо 26 ноември 2023 26.11.2023 г. — Лудогорец Славия гледай на живо 26 ноември 2023 2.11.2023 г. — Лудогорец 1945 е домакин е(телевизор<) Локо (СПОРТ НА ЖИВО##) Славия ... Лудогорец Норшелан поток на живо 14 декември 2023 преди 14 часа — Лудогорец Норшелан поток на живо 14 декември 2023 Онлайн 1:38Лудогорец претърпя изключително тежко поражение с 1:7 в гостуването си на ... Тимът сякаш не бе достатъчно стабилен ментално на терена, което доведе и до много попадения на датския тим, който нямаше никакво намерение да спира да бележи. Лудогорец остава 3-и в групата с актив от 3 точки, докато Нордселанд е втори също с 3 пункта на сметката си, но с победа в директния сблъсък между тези два тима. start-photo. bg Още във втората минута след центриране от корнер Руан Секо игра с ръка в собственото си наказателно поле и главният арбитър отсъди дузпа. Зад топката застана Маркус Ингвартсен, който не сбърка и откри резултата - 1:0 за Нордселанд. Веднага след това самият Руан Секо остана очи в очи с противниковия вратар, като имаше контакт между защитник на домакините и нападателят на "орлите", като футболистът на Лудогорец стреля, но ударът буерков, ме спасен от Хансен. [Футбол@] Лудогорец Разград Норшелан гледате мача преди 13 часа — [Футбол@] Лудогорец Разград Норшелан гледате мача на живо 14 декември 2023 8.10.2023 г. — живо>]^] Лудогорец Локомотив София гледате ...