top of page

VO EAGLEROCK Group

Public·76 members

[SOT>>>>] Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt 14 dhjetor 2023


GNK Dynamo Zagreb Dinamo Zagreb. Ballkani. 21:00. La suite après cette publicité. Arabie saoudite Saudi Pro League · Classement · Al Ittihad Djeddah ...


hr. Jakirovic i ka në dispozicion pothuajse të gjithë lojtarët përveç Josip Drmicit dhe Deni Juricit, të cilët janë të lënduar. Para 6 ore e 13 min Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka ndarë mendjen për formacionin që pritet ta hedh në fushë për ndeshjen e sotme (e enjte) ndaj Dinamo Zagrebit në kuadër të Grupit C në Ligën e Konferencës. Telegrafi mëson se trajneri shqiptar në mungesë të sulmuesve anësor, Almir Kryezi dhe Walid Hamidi, pritet të ndryshoj skemë. Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt falas 14.12.2023 Sporti 10 orë më parë — Dinamo Zagreb KF Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14 dhj 8 orë më parë — (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 tetor ... Halili ka thënë se të gjithë te Ballkani janë të vetëdijshëm se ndeshja me Dinamon do të jetë shumë e vështirë, por shtoi se ekipi nga Suhareka ka udhëtuar për pikët e plota. Lexo lajmin e plotë.. Para 6 ore e 21 min Ilir Daja për ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit: Do të luajmë gjithçka për gjithçka Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka thënë se skuadra e tij e di që ka një ndeshje të vështirë para vetes ndaj Dinamo Zagrebit, por që do të tentojnë të marrin gjithçka nga kjo përballje. Në konferencë për media ishte i pranishëm trajneri Ilir Daja që e vlerësoi lartë këtë ndeshje, duke konfirmuar mungesën e Almir Kryeziut. Ndihmës të tij do të jenë Iker De Francisco dhe Jon Nunez, ndërsa i katërt do të jetë Pablo González Fuertes. Në dhomën e VAR do të jenë Jose Luis Munuera (VAR) dhe Mario Melero Lopez (AVAR). Para 6 ore e 9 min Dinamo Zagreb me gjashtë ndryshime në krahasim me ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë Krahasuar me ndeshjen e parë në Prishtinë, të cilën Ballkani e mundit Dinamon 2-0, do të ketë deri në gjashtë ndryshime në formacione kroatëve, kështu që Dinamo do të jetë shumë më e fortë në ndeshjen e sotme. Edhe pse ka derbi me Hajdukun të dielën, Dinamo do të luajë me skuadrën më të fortë, shkruan Index. Ballkani shpreson në mrekulli në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve ndaj Dinamo ZagrebBallkani shpreson në mrekulli në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve ndaj Dinamo Zagreb Sot (e enjte), Ballkani luan ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Kampioni i Kosovës do të mbyll sot ndeshjet e grupeve, pasi zhvillohet raundi i gjashtë dhe ende tri skuadra janë në garë për pozitën e dytë në Grupin C. Kjo ndeshje do të zhvillohet në “Stadion Maksimir” të Zagrebit me fillim nga ora 21:00. Para 2 ore e 39 min Gjyqtarët e ndeshjes, Dinamo Zagreb – Ballkani Gjyqtari kryesor i ndeshjes Dinamo Zagreb – Ballkani mes do të jetë spanjolli Ricardo de Burgos. Ballkani udhëton drejt Kroacisë për përballjen e nesërme 1 ditë më parë — Dueli mes Dinamo Zagreb dhe Ballkanit zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00. SYRI VISION HD 24/7 - Drejtpërdrejt. Shpërndaje videon ... Redaksia 14 Dhjetor, 12:05 | Përditesimi: 14 Dhjetor, 14:32 Share Ballkani i Ilir Dajës do luajë sonte një ndeshje jetë a vdekje në Kroaci kundër gjigandëve të Dinamo Zagreb, me synimin e vetëm fitoren, pasi çdo rezultat tjetër i eliminon në fazën e grupeve të Conference League. Suharakasit ndeshjen vendimtare e luajnë në stadiumin Maksimir në orën 21:00, ndërsa fati i tyre do jetë i varuar gjithashtu edhe nga ndeshja tjetër e grupit që luhet në Çeki. Plzen-i i kualifikuar duhet të mos humbasë përballë Astana-s. “Përballë kemi një kundërshtar me goxha eskpeirencë dhe shumë i fortë pavarësisht se e kemi fituar ndeshjen e parë në Prishtinë. Na pret një ndeshje e vështirë, por nuk kemi çfarë humbim dhe do luajmë gjithçka për gjithçka, ”-u shpreh Ilir Daja, trajneri i Ballkanit. Nga rreshtimi i preferuar 4-3-3, Daja pritet të ‘zbarkoj’ sonte në Zagreb me një rreshtim 3-5-2, ku Gentrit Halili, Lumbardh Dellova dhe Bajram Jashanica do ta përbejnë treshen e mbrojtjes para portieri Enea Koliqi. Qëndrim Zyba, Edvin Kuc dhe Vesel Limaj pritet të jenë treshja e mesfushës, ndërsa nga krahët do të ndihmohen nga anësorët Armand Thaqi dhe Lorenco Trashi. Në sulm do të luajnë Nazmi Gripshi dhe Albin Berisha. Para 6 ore e 15 min Çfarë i nevojitet Ballkanit për të kaluar në fazën tjetër në Ligën e Konferencës? Ballkani luan sot (e enjte) ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Pasi çekët e Viktoria Plzen e ka siguruar vendin e parë në Grupin C, tri skuadra e tjera janë në garë për pozitën e dytë. Dinamo Zagreb KF Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14 dhj 15 orë më parë — Dinamo Zagreb KF Ballkani transmetim i drejtpërdrejtë 14 dhjetor 2023 Transmetim televiziv. 3 orë më parë — [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] ... De son côté, si Barcelone est encore en pleine préparation, on se doute que le duel avec le Real Madrid sera le match dans le match. Le Bayern de Munich ou la Juventus de Turin semblent eux aussi favoris pour cette nouvelle saison. Les deux équipes se sont bien renforcées malgré le contexte, avec l'arrivée notamment de Leroy Sané et d'Arthur pour les turinois. En Angleterre, c'est encore et toujours l'incertitude entre les clubs qui dépensent le plus dans ce mercato. Foot en direct - tous les scores et résultats match de football liveLa suite après cette publicité La suite après cette publicité Foot en direct Foot Direct vous propose chaque jour de suivre en direct le match de football de votre choix. Choisissez votre club de foot préféré ou votre championnat national favori et suivez une retransmission en direct live. But et buteurs Carton rouge / jaune Composition d'équipe Remplacements Statistiques avancés pour vos paris sportifs La nouvelle saison de foot commence, suivez tous les matchs d'aujourd'hui en direct sur votre site web foot-direct. com. Après un début de saison compliqué, les parisiens montent en puissance, et il va être difficile pour Marseille, Lyon ou Lille de reprendre le titre au PSG. Lexo lajmin e plotë… Para 6 ore e 17 min Trajneri i Dinamo Zagreb, Jakirovic: Edhe pse barazimi na dërgon tutje, luajmë për fitore ndaj Ballkanit Trajneri i Dinamo Zagreb, Sergej Jakirovic, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes, duke thënë se nuk ka kalkulime në këtë ndeshje. Para 6 ore e 19 min Gentrit Halili kërcënon Dinamo Zagrebin: Ne nuk kemi ardhur këtu për shëtitje, duam tri pikët Në konferencë për media së bashku me Ilir Dajën në krah ishte edhe mbrojtësi, Gentrit Halili, i cili u tregua optimist para ndeshjes. Në Kroaci Ballkanit i vlen vetëm fitorja, Daja: Dinamo Zagreb shumë e fortë, por s'dorëzohemi - Shqiptarja. comPOP 5Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit Trajneri i Ballkanit Ilir Daja e di se kundër Dinamos së Zagrebit në Kroaci e pret një përballje e vështirë, por thotë se do luajnë gjithçka për gjithçka. Kampionët e Kosovës duhet të sigurojnë tre pikët për të shpresuar te kalimi i grupeve në Conference League. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË###]] KF Ballkani ((SHIKO ONLINE***)) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt 5 tet 2023 — drejtpërdrejt 27/07/2023FC Struga Trim & Lum vs FK ] Lincoln Red Imps Ballkani ... “Ëstë kënaqësi e madhe për të luajtur në Zagreb, por nuk kemi ardhur për shëtitje. Duam të marrim tre pikët e të kthehemi në Prishtinë, ”-tha Gentrit Halili, futbollist i Ballkanit. Ballkani mban vendin e fundit në grup me katër pikë, po aq sa Astana e vendit të tretë, ndërsa Dinamo Zagreb ka dy pikë më shumë. Në ndeshjen e parë të zhvilluar në Prishtinë, Ballkani bëri surprizën e madhe duke fituar me shifrat 2-0. SuperSport: Home “E kemi studiuar Ballkanin”, trajneri i Dinamos: Ta nisim fort, pres gol të shpejtë · Duel kampionësh në Zagreb, Ballkani për të shkruar historinë në “Maksimir” ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page